Hlavní menu

Nástroje

PredmetyKiv / TsiInformaceProFirmy

View (print) - Edit page | Recent changes - Page history

Updated 05 September 2007, 17:45 by PremekBrada

Na základě vzájemného zájmu katedry a softwarových firem pořádá katedra informatiky neformální semináře (akreditované na univerzitě jako předmět KIV/TSI), na kterých mohou lidé z firem přednášet na zajímavá odborná témata z oblasti softwarového inženýrství (technologie, postupy, trendy). Předpokládaný rozsah prezentací je jednou týdně cca 1.5h, oba semestry.

Motivací pro univerzitu je doplnit portfolio nabídky znalostí pro studenty, pro firmy pak možnost poohlížet se po šikovných studentech. Cílem není dávat prostor pro komerční prezentace firem.

Chtěli byste se přidat?

Pokud byste se jako firma chtěli připojit k prezentacím v rámci semináře TSI, kontaktujte nás se seznamem témat, určitě se domluvíme. Může vám pomoci přečíst si TsiFormyPrezentaci a také se seznámit s vašimi kolegy z TsiProfilyPrednasejicich.

Máte již naplánovanou prezentaci v tomto semestru?

Pak vás prosíme, abyste na začátku semestru

Organizační informace

  • Seminář trvá cca 1.5-2h včetně diskuse. V úvodu vaší první prezentace na TSI můžete udělat kratší (10-20 minut) představení firmy, jejího zaměření, projektů, firemní kultury a jiných zajímavostí.
  • Cílem semináře mj. je, aby se studenti ptali a vyzvídali, a tudíž se něco dozvěděli; můžete tomu lehce přizpůsobit formu prezentace.
  • Pro prezentaci je k dispozici datový projektor s laserovým ukazovátkem. Pokud potřebujete další vybavení, napište abychom se jej mohli pokusit zajistit; s internetovou konektivitou v seminární místnosti jsou zatím problémy.

Po prezentaci bychom byli velmi vděčni za zaslání PDF/PPT/ZIP formy prezentace, případně za další doprovodné materiály a odkazy, abychom ji mohli studentům zveřejnit na TsiHome.


Zpět na TsiHome