Hlavní menu

Nástroje

PredmetyKiv / TsiProfilyPrednasejicich

View (print) - Edit page | Recent changes - Page history

Updated 20 February 2007, 14:45 by PremekBrada

Na této stránce jsou v abecedním pořadí prezentovány stručné profily firem, které se účastnily a/nebo účastní semináře KIV/TSI svými prezentacemi.


Aimtec, a.s.

"AIMTEC a.s.":http://www.aimtec.cz/ je technologickou a poradenskou společností, která od roku 1996 poskytuje specializované IT aplikace a služby pro zákazníky ve střední a východní Evropě. Předmětem realizovaných řešení jsou projekty v oblasti zavádění systémů pro řízení podnikových financí, logistiky, dodavatelských řetězců, výroby a elektronické komunikace (mySAP Business Suite, DCI+, Actis Integration manager). Nejvýznamnějšími zákazníky společnosti jsou přední světový dodavatelé automobilového průmyslu jako Denso, Delphi, Magna, Lear Corporation apod. Aimtec je také držitelem certifikátu řízení jakosti ISO 9001:2000 a členem mezinárodní standardizační organizace Odette.

Ing. Martin Junek – pracuje ve společnosti Aimtec na pozici vedoucího vývojového centra.

CCA Group, s.r.o.

Společnost "CCA Group":http://www.cca.cz/ nabízí celou škálu hotových řešení pro veřejnou a komerční oblast. Řešení zahrnují oblast vzdělávání (RAMSES Akademie), informační systémy ERP (RAMSES ERP), řešení pro státní správu či řešení pro řízení zakázek. V oblasti zakázkového vývoje má CCA Group více než desetileté zkušenosti a za sebou celou řadu úspěšných řešení.

Cleverbee, s.r.o.

Jsme "česko-švýcarská software factory":http://www.cleverbee.com/ která nabízí služby v oblasti vývoje software pro naše zákazníky a to buď formou spolupráce na bodyshoping nebo na zakázku. Naše projekty realizujeme především pro společnosti z České republiky, Německa, Švýcarska, Rakouska, Holandska, především z branží finance, telco, government.

Orientujeme se hlavně na java technologie a to vývoj J2EE? aplikací, integrace aplikací (portály, SOA, EAI) a poradenské služby spojené s návrhem metodiky vývoje aplikací, strategie IT rozvoje, testování aplikací, business process management, atd. Naši specialisté jsou certifikovaní na placených platformách SUN, IBM, BEA a neplacených především Jboss a Apache.

Inter-Informatics, spol. s r.o.

"Inter-Informatics, spol. s r.o.":http://www.inter-informatics.cz/ (I-I) se orientuje na poskytování kvalitních služeb v oblasti vývoje software, podpory životního cyklu produktu a outsourcingu konstrukčních prací. V oblasti vývoje SW se I-I specializuje na tvorbu značně zákaznicky přizpůsobených IS typu MIS a nebo DM/PDM, podle Java EE standardu - vesměs webově orientovaných. Má zaveden systém řízení jakosti podle EN ISO 9001:2000 a EN 9100. Firma dodala systémy pro správu dokumentů pro Airbus España S.L., ČEZ, a.s. - Jadernou elektrárnu Dukovany; aktivně se podílela na designu letadla Airbus A380 a také na nové tramvaji Škoda 14T pro Prahu. I-I má dvanáctiletou letou historii a je plně česká.

<em>Josef Šedivý</em> – pracuje na pozici Business consultant. Je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze. V týmu Inter-Informatics se podílí hlavně na analýze a návrhu informačních systémů. Dlouhodobě se zajímá integraci informačních systémů a o využití architektury orientované na služby při integraci a tvorbě aplikací.

Kerio Technologies, s.r.o.

Společnost Kerio Technologies (http://www.kerio.cz) obohacuje trh se softwarovými nástroji na zabezpečení internetové komunikace již od roku 1997. Zabývá se vývojem softwarových řešení poštovních serverů a firewallů pro malé a středně velké sítě. Kerio MailServer? a Kerio WinRoute? Firewall lze zakoupit přes Internet nebo skrze síť více než 200 prodejců. Společnost má centrálu v kalifornské Santa Claře a pobočky v České republice a Velké Británii.

Profinit

"Profinit, s.r.o.":http://www.profinit.cz/ poskytuje specializované služby v oblasti informačních technologií. Zaměřujeme se zejména na Software Engineering, IT Consulting, Data Integration a řešení v oblastech Data Quality a Enterprise Content Managementu. Opíráme se o mnohaleté zkušenosti z finančního sektoru, telekomunikací, utilit a služeb. Mezi naše zákazníky patří Česká pošta, s.p., Česká spořitelna, a.s., Česká správa letišť, s.p., Telefónica O2 Czech Republic, a.s., ČSOB, a.s., ČSOB Pojišťovna, a.s., Komerční banka, a.s. V současnosti má Profinit své zastoupení v České republice, Slovenské republice a v Maďarsku. Snahou Profinitu je být pro zákazníky tím, co je vyjádřeno v názvu společnosti – „*Prof*essionals in *I*nformation *T*echnologies“.

SoftEU s.r.o.

Firma "SoftEU? s.r.o.":http://www.softeu.com/ , založená v roce 2004 dvěma absolventy ZČU-FAV, se zaměřuje na vývoj informačních systémů na bázi Java a J2EE? technologiích. Hlavní doménou jsou webové aplikace, kdy se firma snaží aplikovat myšlenku "Pracovat kdekoliv, kdykoliv, na čemkoliv".

Petr Ferschmann - v současné době je vedoucí vyvojového oddělení a technologický lídr společnosti. Absolvent FAV ZČU, obor Softwarové inženýrství. Je odpovědný za vývoj aplikací a používané technologie. Rovněž zkoumá a testuje nové technologie, využitelné pro vývoj nových aplikací, které následně implementuje do firemních vývojových procesů.

Adam Hauner - pracuje na pozici projektový manažer. Je odpovědný za řízení projektů a vedení vývojového týmu. Vedle této činnosti zároveň analyzuje a navrhuje vzhled a způsoby ovládání uživatelských webových rozhraních. Má dlouholeté zkušenosti s návrhy webových portálů, kdy byl v minulosti opakovaně nominován na titul webdesigner roku.

Syntactic Sugar

Společnost Syntactic Sugar se zabývá vývojem zakázkového softwaru pro klienty z celého světa, především pak z USA, ČR a Rakouska.

Specializujeme se na technologie firmy Microsoft, především pak .NET, C#, SQL Server.

Dlouhodobě a intenzivně spolupracujeme se studenty ZČU, kterým nabízíme získání zkušeností s týmovým vývojem softwaru, příjemné pracovní prostředí v historickém centru města a spolupráci se sympatickými a inteligentními lidmi. Je možné spolupracovat i externě. Několik studentů již s námi bylo pracovně v USA, ti nejlepší pak po absolvování inženýrského studia u nás pokračují ve své profesionální kariéře jako stálí zaměstnanci.

Více informací můžete najít na našich webových stránkách www.syntacticsugar.com

Pokud máte zájem o spolupráci, kontaktuje nás prosím.


Zpět na TsiHome