Hlavní menu

Nástroje

CourseWare / HlaseniProblemu

View (print) - Edit page | Recent changes - Page history

Updated 24 July 2006, 13:32 by PremekBrada

Co dělat, když něco (zdá se) nejde nebo něco potřebujete. Jinak viz NametyNaVylepseni nebo PripominkyZkusenostiVyucujicich.

Důležitá vysvětlující poznámka: portál, a tedy i CourseWare, je povětšinou jen "koukátko" do dat spravovaných jinými aplikacemi. Nemá proto cenu si stěžovat na lidi okolo portálu, že se zobrazuje např. špatný syllabus předmětu - pravděpodobně je špatně zadán do STAGu?.

Vyučující a studenti

Vyučující, kteří plní stránky předmětu, by se měli obracet na svého CourseMaster-a. Ten může pomoci hned sám, nebo požadavek tlumočí někomu kdo ho umí vyřešit. Není vhodné, aby vyučující sami psali do RT systému nebo řešili problémy s portálovou skupinou CIV (ne že bychom je nechtěli vyslyšet, ale prostě je jich příliš).

Studenti by se měli obracet na vyučujícího předmětu.

CourseMaster a další "privilegovaní"

Pro projekt CourseWare existuje fronta v "RT systému":http://support.zcu.cz/index.php/Systém__RT pro hlášení problémů. Do něj je možné zadávat

  • požadavky na zřízení předmětů (napsat katedru+zkratku a Orion login vyučujících, kteří mají data editovat)
  • požadavky na změny přístupových práv na CourseWare stránkách
  • problémy s portlety, které se vyskytují na CourseWare stránkách

Požadavky pište pokud možno přes admin. adresu operator@service.zcu.cz, napište rozumný Subject (email budou číst lidé ;-) a na začátek těla emailu napište něco jako "určeno pro frontu courseware".


Zpět na CourseWare.HomePage
Patří do Main.KategorieCourseWare